Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri
Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi UASK-2016, 16-20 Mart 2016 tarihlerinde Susesi Luxury Resort Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe olup, yabancı konuşmacıların olduğu oturumlarda simultane tercüme hizmeti verilecektir.

Yaka Kartı
Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin ve güvenliğinin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.

Kongre Kayıt
Kayıt masası; 16-20 Mart 2016 tarihlerinde 07.00 – 21.00 saatleri arasında açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve toplantı dokümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz.

Sekretarya Hizmetleri
Kongre merkezindeki danışma masası aracılığı ile sekretarya hizmetleriyle ilgili müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

Web Sayfası
Kongrenin resmi internet sayfası olan www.uask2016.com kongre programı, kayıt & konaklama, bildiri gönderme koşulları ve tarihiyle ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantı son günü olan 20 Mart 2016 tarihinde, katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgeleri kongre merkezinin içerisinde çeşitli noktalara konulacak kioks'lar aracılığıyla dağıtılacaktır.

Kurslar
16 Mart 2016 tarihinde düzenlenecektir.

Bilimsel Program
17 Mart 2016 tarihinde kongre bilimsel oturumları başlayacak olup, 20 Mart 2016 öğle saatinde sona erecektir.

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Fazla sayıda hekim istihdam eden kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Bildiriler ve Ödüller
Tüm bildiriler on-line bildiri sistemiyle web sayfası üzerinden toplanacaktır. Kongrede sunulmak üzere kabul edilen bildiri ve posterler arasından değerlendirme jürisi tarafından seçilenlere ödül verilecektir.

Sergi Alanları
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla Susesi Luxury Resort kongre merkezi salon ve fuayesinde geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaka kartı taşınması rica olunur.

Kahve Molası
Kongre süresince çay, kahve ikramları kongre merkezi fuayesi ve stand alanlarından servis edilecektir.

Öğle Yemekleri
Kongre süresince öğle yemekleri açık büfe olarak Susesi Luxury Resort ana restoranlarında servis edilecektir.

Çevre Gezileri
Kongre öncesi ve sonrası çevre gezileri talep üzerine düzenlenebilir. Bu amaçla kongre kayıt alanında bir tur masası kurulacaktır. Turlar, tek kişilik özel turlar ve grup turları şeklinde iki ayrı biçimde yapılabilir. Grup turlarında en az on kişinin kayıt yaptırması gerekmektedir. Tur fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için OCT Turizm’e başvurabilirsiniz.

Transfer Bilgileri
Susesi Luxury Resort ve Ela Quality Resort – Antalya havaalanı arası çift yön havalimanı transferleri uçuş bilgilerini ileten katılımcılarımıza özel ücretsiz gerçekleştirilecektir.
Özel transferler için lütfen OCT Turizm ile irtibata geçiniz. Uçuş değişikliklerini 24 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğinin dikkate alınacağını önemle belirtiriz.

İptal Koşulları

Kayıt ve konaklama ücretleri iadesi ile ilgili olarak;
* 15 Ocak 2016 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretlerin tamamı,
* 15 Ocak 2016 – 15 Şubat 2016 tarihleri arasında bildirildiği takdirde ücretlerin %50 si iade edilecektir.
* 15 Şubat 2015 tarihinden sonra bildirilen iptaller dikkate alınmayacaktır.
Tüm iadeler kongre bitiminden sonraki 1 ay içerisinde gerçekleştirilecektir.

Önemli Tarihler

İndirimli kayıt ücreti tarihi  : 30 Kasım 2015
İndirimli konaklama ücreti tarihi : 30 Kasım 2015
Son bildiri gönderim tarihi : 31 Aralık 2015

Kongre Otelleri
Ana Otel : Susesi Luxury Resort (www.susesihotel.com)
Yan Otel : Ela Quality Resort (www.elaresort.com)  

 

 


 
Artemis Yazılım
Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır