Duyuru: Tütün Bağımlılığı ve Tedavisi Kursu

Değerli Meslektaşlarımız;

Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi 2016 Kongre Kurslarımız arasında yer alan TÜTÜN BAĞIMLILIĞI ve TEDAVİSİ Kursumuza katılanlara 23 Kasım 2011 tarihli ve 28121 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan "Tütün Bağımlılığı Tedavi ve Eğitim Birimleri Hakkında Yönetmelik" kapsamında Sağlık Bakanlığımızca sertifika verilecektir. 

Sertifikasyon süreçlerinin zaman alıcı olması nedeniyle Tütün Bağımlılığı ve Tedavisi Kongre Kursumuza başvuruların en geç 6 Mart 2016 saat 23.59’a kadar yapılmış olması gerekmektedir. Kurs ücretsizdir. Kurs kontenjanı sınırlı olduğundan tüm başvurular alındıktan sonra, kursiyerler ilan edilecektir. Kursa kayıt olan kursiyerlerin kurs öncesinde kendilerine Sağlık Bakanlığınca e-posta ile iletilecek kullanıcı ismi ve şifre ile ilgili linke girerek online eğitimi (TÜBATEB) 10 gün içinde tamamlamaları; eğitim sonrasında yapılacak online sınavda asgari 70 puan almaları; kurstaki derslere %10’dan fazla devamsızlık yapmamaları, kursu takiben Sağlık Bakanlığınca yapılacak teorik sınavda asgari 70 puan almaları ve 1 ay içinde kendilerine en yakın bir Sigara Bırakma Polikliniğinde 4 saatlik uygulamalı eğitim almaları gerekmektedir. Önceden online eğitimi (TÜBATEB) almış̧ olanlar, doğrudan kursa katılabilirler.

"Tütün Bağımlılığı ve Tedavisi" kursumuza katılmak isteyen meslektaşlarımızın başvurularını hemen yapmalarını tavsiye ediyoruz. Başvuru sırasında e-posta ve telefon numaralarınızın doğru olması çok önemlidir. Çünkü Online Eğitim için link ve şifreler bu adreslerinize iletilecektir.


Bu defa UASK 2016

Sizin Nefesiniz; Sizin Kongreniz...

www.uask2016.com

Kongre Organizasyon Komitesi:

Akın KAYA, Kongre Başkanı
Adnan AYDINER, Bilimsel Komite Başkanı

Nuri TUTAR, Kongre Sekreteri
Murat KIYIK, Bilimsel Program Sorumlusu
Tevfik ÖZLÜ, ASYOD Başkanı
Muzaffer METİN, AKAD Başkanı 
Artemis Yazılım
Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır